Ryan Dearringer

001

Ryan Dearringer – oceňovaný umělec, tetující klientelu v Black Market Tattoo v Indianapolis, Indiana. Patří mezi nové tatéry, kteří se pokusili vnést svět umění ve vší své kráse do světa tetování. Přináší inspiraci pro své tetování ze všech možných stylů a vlivů umění a snaží se posunout hranice tetovacího umění na novou úroveň. Ať už jsou to portréty, tetování Old school, New school tattoo, graffiti styl, nebo umělecké tetování. Ryan umí práci udělat inovativně. Věří, že podstata toho, co dělá tetování velké, jsou za prvé tatéři a za druhé tatéři. Vždy a ke každému tetování přistupuje podobným způsobem.

Při hledání kde získat nové tetování chce většina lidí umělce, který vloží veškeré své možné úsilí do práce, aby jejich tetování bylo absolutně nejlepší a podle jejich představy tak jak to chtějí. Chtějí tatéra umělce, který použije každý kousek své schopnosti a bude tak pracovat pokaždé, když uchopí svůj tetování nástroj. To je něco co se stále více a více obtížně shání a lidé pohybující se v kultuře tetování si to začínají uvědomovat. Je vždy lepší najít umělce, který chápe, že bez ohledu na to co jste získali, tetování je zvláštní nějakým způsobem k vám klientovi. Vždy si pamatujte, že tetování je trvalé a mělo by se k němu přistupovat s respektem.

002

Ryanovi je 29 let a je hrdým otcem dvou úžasných malých chlapců a domnívá se velmi silně, že být otcem je jeho priorita číslo jedna v životě. Sloužil v armádě po dobu šesti let a má silné morální a etické zásady. Věří především v upřímnost, respekt, věrnost, nesobeckost a integritu. Snaží se být opravdový, jak je to jen možné a chovat se ke všem lidem s respektem. Ryan nekouří, zřídka si dá alkohol a umění je jeho život.

003

Patří mezi tetovací umělce, kteří se spoléhají na prvky a principy výtvarného umění při vytváření tetování. Prvky, které jsou nejen nápadité, kreativní a originální, ale také zvláštní a jedinečné pro osoby, které je budou nosit. Věří, že jádro toho co dělá tetování velkým je najít místo, kde se střetávají meze technických dovedností tetování s obrovskými nekonečnými možnostmi umění jako celku. To ovšem neznamená, že bere za samozřejmost technické aspekty potřebné k vytvoření vynikajícího tetování. Je pyšný na své těžce nabyté dovednosti získané množstvím hodin strávených ve studiu, jemné ladění, experimentování, a zdokonalování svého řemesla s vybavením vzhledem k médiu tetování. Také věří, že techniku se můžete naučit, že umění samo o sobě je duše tetování, ale přirozený talent byl propůjčen jen pár vyvoleným. Snaží se vytáhnout to nejlepší ze základů umění, které vydržely zkoušku času ve výtvarném umění a tetování dohromady, aplikovat je do tetovacího média a tvořit designy, které jsou nejen velká tetování, ale současně skvělá umělecká díla obecně.

Tagged with:
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

VFbJc8