Mike DeVries

Uzzi

Narodil se a vyrůstal v San Fernando Valley v Jižní Kalifornii. V 16 letech byl poprvé tetován a tato událost mu otevřela okno do zcela nového světa. “Vždy jsem miloval umění a vše okolo toho! Měl jsem slabost pro realismus stylu a zkoumání časopisů o tetování během mých prvních let, ohromen ukázkami prací některých z velkých černých a šedých umělců” říká Mike.

Mike De Vries – poměrně mladý přírůstek na permanentně konkurenčním tetovacím trhu, Mark DeVries se vyprofiloval jako jeden z nejlepších tatérů v zemi. DeVries pokračuje v tvorbě ultrarealistického barevného tetování, které vypadá jako by mělo v každém okamžiku vyskočit ven z kůže. Jeho úsilím je rozvinout své dovednosti tak, aby dosáhl maximálně realistických obrazů na kůži.

Portréty, zvířata a pin-up portréty jsou má nejoblíbenější témata, prakticky všechno, co je reálné“ Mike.

Uzzi

Profesionálně se začal věnovat tetování v roce 2003. Jak postupoval jako umělec tatér, brzy si uvědomil, že našel své místo v barevném realismu. Neustálé rafinace a pilování tohoto řemesla ho udržuje velmi zaneprázdněného a motivuje se vyšplhat na další vyšší úroveň. Stačí letmý pohled jeho portfoliem a odhaluje se nám jeho preference pro volně žijící živočichy a portréty (hlavně známých osobností ať už filmových či jinak mediálně známých) v tetování. Přestože realismus je jeho hlavním stylem, používá v tetování i jiné styly a začlenění různých aspektů ve své práci, aby to bylo nové a zajímavé.

Kromě toho vlastní a provozuje MD Tattoo Studio v Northridge, Kalifornie a vydavatelství Memento, které publikuje a prodává knihy, zahrnující vášeň pro umělecké životní styly. Také je velmi zaneprázdněn jako spoluvlastník Stencil Stuff, což je společnost, která nabízí speciální produkty pro profesionální tatéry, které pomáhají umělcům v dosahování lepších výsledků. Tetovací pomůcky jsou používány tisíci umělci každý den, a jak Mike doufá, jsou pozitivním atributem v tetovacím průmyslu.

Nasbíral přibližně 130 ocenění v prvních sedmi letech práce, což svědčí o jeho kvalitách v tomto uměleckém oboru. Za svůj další velký úspěch považuje a je na něj nejvíce hrdý, že je šťastně ženatý se svou krásnou ženou Serenou, a je otcem super syna, Kyle.

Tagged with:
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

pqVS6